O nas

Inspiracja

Inspiracją do założenia The Best Deals był brak podobnych stron internetowych, które maja do zaoferowania różnorakie produkty w promocji lub ze zniżką.

Zdaniem pomysłodawców The Best Deals fundamentami dobrze prosperującego sklepu internetowego jest przede wszystkim wysoka jakość produktów, wysoki poziom obsługi i kontaktu z klientem oraz szybka i sprawna wysyłka zamówienia.

Pierwszy sklep The Best Deals powstał w Holandii: www.thebestdeals.nl. Po udanym starcie na rynku holenderskim twórcy The Best Deals postanowili spróbować swoich sił na rynku polskim.

Jak działamy

The Best Deals to strona z ofertami gdzie co tydzień mamy do zaoferowania Państwu nowe oferty. Nasze produkty można kupić ze zniżką pomiędzy 20 a 90% zachowując wysoką proporcję ceny do jakości. Wszystkie produkty, które prezentujemy na naszej stronie są najpierw przez nas testowane w celu sprawdzenia jakości i przygotowania opisu przedstawiającego rzeczywisty obraz produktu, który później udostępniamy na stronie dla naszych Klientów. Współpraca z Klientem i satysfakcja Klienta to zdecydowanie nasze priorytety dlatego robimy wszystko, aby zaspokoić oczekiwania naszych Klientów .

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów podanych w zakładce „Kontakt”/. Kontakt z nami jest możliwy przede wszystkim drogą mailową, a odpowiedzi na Państwa pytania są udzielane w dni robocze w ciągu 24 godzin.

Idea działania

Idea działania The Best Deals jest bardzo prosta, ale efektowna:

  1. Jedna oferta zostaje wystawiona na krótki okres czasu (na przykład 1 dzień lub 1 tydzień)
  2. Dopiero po upływie czasu oferty składamy zamówienie na wszystkie produkty razem u naszego dostawcy
  3. Dostawca po otrzymaniu zamówienia kompletuje je i wysyła do nas jak najszybciej
  4. W momencie otrzymania przez nas przesyłki od dostawcy przygotowujemy paczki dla naszych klientów i w tym samym lub następnym dnia wysyłamy do Klienta.

To właśnie takie założenie umożliwia nam zaproponowanie bardzo atrakcyjnych ofert. Po zakończeniu promocji składamy jedno duże zamówienie u dostawcy, który przy zakupie dużej ilości jednego produktu udziela wysokich zniżek i wysyła zamówienie jedną przesyłką. Dzięki takim założeniem mamy możliwość sprzedaży produktów o wysokiej jakości przy zachowaniu atrakcyjnych cen.

Wysyłka

Specyfika działania The Best Deals sprawia, że czas wysyłki jest dłuższy w porównaniu z innymi sklepami internetowymi. W większości produktów nasi dostawcy potrzebują od 6 do 10 dni na zrealizowanie naszych zamówień. Zespół The Best Deals dokłada wszelkich starań, aby czas dostawy był jak najkrótszy.

Przesyłki są przygotowywane w dniu otrzymania zamówienia od dostawcy. Wysyłka jest realizowana tego samego lub następnego dnia.

Dostawa i Płatność

Dostawa realizowana jest na terenie Polski przez firmę Pocztex kurier48 oraz odbiór w punkcie paczkomaty Inpost.

Złożone zamówienia będą realizowane w terminie 6- 10 dni roboczych od dnia zakończenia promocji.

Kwoty, które są doliczane za nadanie paczki:

  1. przesyłka kurierska za pobraniem 20 zł
  2. odbiór w punkcie paczkomaty Inpost 10 zł

Formy płatności w sklepie internetowym Thebestdeals.pl:

  1. płatność kartą (Visa, MasterCard,Visa Electron, MasterCardElectronic, Maestro) za pośrednictwem serwisu internetowego PAYU
  2. „przelew on-line” za pośrednictwem serwisu internetowego PAYU